online konzultace

I přesto, že preferujeme osobní setkání, kdy je možné se na Vaši situaci lépe a hlouběji podívat, jsou situace, kdy čas, vzdálenost a vaše momentální vytížení toto setkání neumožňuje.

V případech, kdy osobní setkání není možné, nabízíme možnost konzultace přes různé online komunikační platformy. Jedná se o MS Teams, Zoom, Google Meet a Skype.

Online konzultace probíhá diskrétně, rozhovor není nahráván, vztahují se na něj zákonná ustanovení GDPR, jsme vázáni mlčenlivostí a hovor je veden profesionálně dle Etického kodexu.

KDE ZAČÍT?

Napište / zavolejte nám.

JAK SE SPOJÍME:

Zvolte sami, která z nabízených možností Vám nejvíce vyhovuje. Případně Vám rádi poradíme.

Před samotným setkáním dostanete odkaz (link), přes který se snadno připojíte.

PODMÍNKY PRO SPRÁVNÉ SPOJENÍ

    Sluchátka: nejsou nutná, ale dojde k omezení zpětné vazby mezi reproduktory a mikrofonem a obě strany hovoru se neuslyší několikrát a hovor bude příjemnější.

    Kamera: je vhodná pro kontakt, ale nutně není vyžadována. Přenášení videa vyžaduje kvalitnější internetové připojení.

    Mikrofon: je vhodné naučit se ovládání zapínání a vypínání mikrofonu přímo v aplikaci, ve které bude probíhat setkání. Zejména v situacích, kdy bude na online setkání připojeno více lidí.

    Nastavení mikrofonu, sluchátek, kamery: Každá aplikace umožňuje správné nastavení těchto zařízení a také možnost zkušebního hovoru s automatem. Před spojením vyzkoušejte, zda máte správně nastaveno.

návod na připojení k ms teams

Níže najdete návod k připojení na v současné době nejpoužívanjší platformu pro online hovory – MS TEAMS.